Банк та виробник ЗЗР уклали спільну програму кредитування, за умовами якої аграрії можуть отримати кредити від ОТП Банку на покупку понад 60 видів ЗЗР виробництва ALFA Smart Agro за спеціальною ставкою від 12% річних у гривні.

Попереднє рішення про фінансування приймають протягом 1-го дня, а кредитні кошти стають доступними вже на 9-ий робочий день. Сума фінансування може бути до 8 млн грн, а заставою можуть виступати аграрна розписка або майбутній врожай, а також активи компанії.

— Ми постійно працюємо над розширенням можливостей, якими можуть скористатися українські сільгоспвиробники в рамках нашої стратегічної програми агрокредитування ОТП «Агро-фабрика». Наразі, вже понад 40 господарств скористалося доступним і зручним фінансуванням від ОТП Банку, зокрема — на придбання якісної сировини за нашими партнерськими програмами. Купуючи якісні засоби захисту рослин, добрива, паливо, техніку тощо, аграрії мають змогу підвищити ефективність компанії, — зазначив Іван Єрко, керівник проекту «Агро-фабрика».

Нагадаємо, спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) ОТП Банк реалізував спрощений і прискорений підхід до фінансування фермерів у програмі «Агро-фабрика», що надає невеликим господарствам, які займаються вирощуванням зернових і олійних культур, з банком оброблюваної землі від 500 га, доступ до швидких грошей для посівної і збиральної кампаній на найбільш оптимальних умовах.