Європейський підрозділ американської компанії Kinze виводить на ринок Східної Європи нові моделі 1051 та 851 зернових бункерів, щоб допомогти фермерам максимально ефективно та безвідмовно працювати та підвищити рентабельність.

Обидва зернові бункери мають фронтальний складний кутовий шнек, який гарантує відмінну видимість під час розвантаження зерна. Шини маюють низький тиск, що забезпечує відмінне зчеплення за мінімального ущільненння ґрунту.

Бункери Kinze 1051 та 851 мають ємність 37 і 30 куб.м відповідно. Швидкість вивантаження може досягати 17 куб.м за хвилину.

— Ми дуже раді представити ці нові продукти, які відображають постійне прагнення Kinze до інновацій з фермерами, — розповів Роберт Дерксен, директор з продажів компанії Kinze Europe. — Наші проектні рішення зосереджені на одній меті — допомогти фермерам максимально підвищити рентабельність.

Обидві моделі були презентовані під час виставки Agritechnica-2017, а на українському ринку стануть доступними вже з початку наступного року.