Компанія DJI, світовий лідер ринку технологій цивільних БПЛА, оголосила про початок продажів нової моделі сільськогосподарського коптера Agras T10 у понад 100 країнах світу. Модель є більш компактною версією популярного в Україні флагманського Agras T30, обидві моделі розробляли в партнерстві з фермерами та покликані зробити сільське господарство зручнішим і доступнішим.
Агрокоптер DJI Agras T10

NB: Agras T10 — компактне, але потужне рішення. З баком на 8 літрів і розпилювальною системою зі шириною смуги до 5 метрів T10 здатен обробити до 6 га на годину.

Міцний і надійний коптер легко швидко скласти й розкласти для зручності транспортування. Сільськогосподарський БПЛА можна за 3 хвилини пристосувати для розкидання твердих добрив, насіння або кормів.

Орієнтація на безпеку

Компактний Agras T10 отримав усі системи безпеки флагманського T30: сферичну радарну систему, що сканує простір із усіх боків і успішно працює за будь-яких погодних умов  вдень і вночі. Безпеці польоту сприяють система уникнення перешкод і функції адаптивного польоту. Оператор може безперервно спостерігати за місією завдяки подвійній системі FPV-камер (передній і задній). Для нічних місій передбачений потужний прожектор.

Повний контроль над керуванням

Оновлений пульт дистанційного керування сумісний одночасно з T10 і T30. Він здатний стабільно підтримувати зв’язок і передавати зображення на відстані до 5 км. 5,5-дюймовий екран підвищеної яскравості забезпечує чітке зображення навіть під прямими сонячними променями літнім днем.

Модуль високоточного позиціонування RTK дає змогу планувати роботу зі сантиметровою точністю. Новий застосунок DJI Agriculture забезпечує більш плавну взаємодію зі системою та інтуїтивно зрозуміле управління.

Нова батарея отримала збільшену гарантію, яка поширюється на 1000 циклів зарядки або 1 рік, що додатково знизить видатки за умов довгострокової експлуатації. Інтелектуальний зарядний хаб може повністю зарядити акумулятор за 10 хвилин, чого достатньо для безперервної роботи T10 всього з двома акумуляторами й одним зарядним пристроєм.

Агрокоптер DJI Agras T10

Надійний захист для безперервної експлуатації

Завдяки трьом рівням захисту найважливіших компонентів T10 захищений від пилу й вологи за стандартом IP67, що дуже важливо за регулярного застосування рідких добрив та для роботи за вологих погодних умов.

Хмарна платформа 3D-землеробства

Хмарна платформа Smart Agriculture Cloud Platform застосовує алгоритми штучного інтелекту для допомоги фермерам у створенні найбільш оптимальних сценаріїв внесення, патрулюванні полів, контролі росту культур і своєчасному визначенні хвороб або появи шкідників.

Найбільшої ефективності платформа досягає за умови використання коптера DJI P4 Multispectral, оснащеного спектральною камерою. Завдяки злагодженій роботі всіх компонентів екосистеми можна отримувати автоматично згенеровані карти приписів для сільськогосподарських угідь і відправляти Agras T10 туди, де його найбільше потребують.

DJI Agras T10 вже доступний для замовлення у QUADRO.ua, офіційного дистриб’ютора DJI Agriculture в Україні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram