Агрохімічна корпорація FMC зупиняє бізнес у Росії

Компанія FMC повністю зупиняє бізнес у Російській Федерації. Рішення вступило в силу 14 квітня 2022 року – повідомляють на сайті компанії.

Корпорація не могла залишатися осторонь та ігнорувати повідомлення про військові злочини, порушення прав людини та інші звірства, вчинені російськими військовими в Україні.

Ведення бізнесу FMC в Росії є неможливим, і цінності компанії не дозволяють їй працювати та розвивати свій бізнес у країні, яка несе відповідальність за війну.

Компанія FMC сподівається, що ця жахлива війна та насильство скоро закінчаться.

Довідково:

Корпорація FMC працює на світовому ринку та впевнено тримає лідерські позиції вже більш ніж 130 років. Основними видами діяльності є виробництво та розробка продуктів та інноваційних технологій для промислового та сільськогосподарського ринків. На сьогодні FMC – це п’ята за величиною агрохімічна компанія у світі: 26 виробничих об’єктів, 23 дослідницькі лабораторії та представництва у понад 70 країнах світу.

В Україні компанія FMC з’явилася у далекому 1992 році та працювала як представництво – спочатку компанії FMC, а з 2016 року, після придбання компанії Cheminova, включила до свого складу і портфель цієї компанії. Починаючи з травня 2017 року компанія зареєстрована як товариство з обмеженою відповідальністю «ФМС Україна» та веде повноцінну діяльність на аграрному ринку України.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram