Аграріям надходять фейкові листи про участь у грантових програмах

Міністерство аграрної політики та продовольства України попередило про шахрайські схеми, за якими злоумисники намагаються отримати кошти від аграріїв.

Агровиробники отримують листи від імені Міністерства з фіктивної електронної пошти. У листах фермерів запрошують взяти участь у грантовій програмі Міністерства та Європейського інвестиційного банку. Пропонують заповнити анкету, а далі просять на шахрайські рахунки надсилати кошти, пояснюючи, що це така умова програми.

У Мінагрополітики зазначили, що відомство не надсилає жодних особистих листів з пропозицією взяти участь у якійсь програмі. Для участі в усіх державних програмах аграрії мають реєструватися лише через додаток «Дія» та Державний аграрний реєстр (ДАР).

Офіційно зараз аграрії можуть подаватися на такі програми:

1. Проєкт урядової програми «єРобота» щодо розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства та тепличного господарства.

2. До 15 листопада аграрії можуть подаватися в Державному аграрному реєстрі на дві програми з держпідтримки: виплату на гектар землі та на дотацію за утримання корів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram