Аграрії зможуть приватизувати потужності для переробки та зберігання зернових на аукціонах

Аграрії зможуть приватизувати потужності для переробки та зберігання зернових на аукціонах. Про це повідомило Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Долучитися до перших аукціонів із приватизації за новими правилами можна буде вже у вересні. Вже зараз відомо, що Фонд державного майна оголосив аукціони приватизації 2 спиртових активів — Кобиловолоцького МПД ДП “Укрспирт” та Марилівського МПД ДП “Укрспирт” у Тернопільській області. Їх заплановано на 19 та 20 вересня зі стартовими цінами 25,2 млн грн та 54,3 млн грн відповідно.

NB: Окрім того, у вересні заплановано проведення ще шести аукціонів приватизації об’єктів спиртової галузі.

У Мінагрополітики зазначили, що приватизація спиртових активів забезпечить використання та розвиток інфраструктури підприємств для зберігання й перероблення зернових. Подібні об’єкти мають підведені інженерні комунікації, що дозволить у короткий час запустити виробництво.

Окрім спиртових активів, уже найближчим часом очікується оголошення аукціонів із приватизації комбінатів хлібопродуктів. За умови часткової модернізації та налагодження ефективної роботи в приватній власності КХП зможуть налагодити перероблення зерна та насичуватимуть внутрішній ринок крупами, макаронними виробами, пластівцями та іншими товарами, які також експортуватимуться й на зовнішній ринок.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram