Вперше в Україні дев’ять агровиробників-новаторів нагороджені почесним званням “Амбасадор принципів розумної агрономії”. Відзнаку запровадила компанія ALFA Smart Agro за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Аграрії-новатори нагороджені почесним званням “Амбасадор принципів розумної агрономії”

Званням “Амбасадор принципів розумної агрономії” нагороджують компанії, які використовують інноваційні технології в управлінні та виробництві, та застосовують науковий підхід у рослинництві. Номінантів визначає експертна колегія. Головний критерій – формування досвіду, який має цінність для піднесення ефективності рослинництва в Україні на якісно новий рівень.

Вручення відзнак провели 17 червня в рамках виставки AgroShow 2021.

Почесним званням “Амбасадор принципів розумної агрономії” відзначені:

  1. ПОА “Україна” – за запровадження інновацій у зрошенні та максимально результативне використання водних ресурсів.
  2. АТ “Михайлівський райагропостач” – за створення ефективної системи управління, де автоматизація процесів і злагодженість дій підвищують продуктивність виробництва.
  3. ТОВ “Кищенці” – за ефективне використання технологій точного землеробства, які дають змогу отримувати найвищі врожаї, раціонально розподіляючи ресурси.
  4. ТОВ “Мічуріна+” – за особливу увагу до питання очистки води та формування практичного досвіду використання новітніх технологій, який становить цінність для розвитку агровиробництва в умовах Півдня.
  5. ПАТ “Фрау Марта” – за науковий підхід у вирощуванні овочевих культур та використання інноваційних технологій для забезпечення найвищої якості готової продукції.
  6. ТОВ “СПП “Лана” – за якісну підтримку аграрних освітніх програм і системну співпрацю із науковими установами, використання наукових підходів у виробництві.
  7. ТОВ “Глобино Агро” – за використання інновацій в удобренні ґрунтів і стратегію вирощування сільськогосподарських культур, яка передбачає підвищення продуктивності на кожному етапі з чітким дотриманням правил сівозміни.
  8. ТОВ “Агрофірма “Злагода” – за запровадження інноваційних рішень у вирощуванні цукрових буряків, завдяки яким досягають найвищих показників якості продукції.
  9. ТОВ “Агрофірма “Корсунь” – за використання новацій у молочно-тваринницькому напрямі, системну роботу в сфері енергоефективності та стратегію дбайливого ставлення до природних ресурсів.

– Цінності компанії ALFA Smart Agro науковий підхід, раціональність, ефективність. Ми щиро підтримуємо агровиробників у їхньому прагненні бути інноваційними і радіємо досягненням таких компаній. Саме інновації допомагають нам усім розумно, ефективно та відповідально використовувати ресурси, забезпечуючи високу якість продукції, – говорить Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Компанія ALFA Smart Agro висловлює подяку Міністерству аграрної політики і продовольства України за підтримку ініціативи запровадити спеціальну відзнаку для господарств-новаторів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram