Аграрії на деокупованих територіях отримають 13,5 тонн насіння овочів від міжнародних донорів

Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-06
Аграрії та мешканці деокупованих територій України отримають 13,5 тонн насіння овочів від міжнародних донорів. Про це GrowHow повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Це насіння дасть змогу провести посівну на 1126 га. Зокрема аграрії отримають насіння квасолі, гороху, буряка, моркви, баклажанів, цибулі та редиски. Деякі мікро-ферми та домогосподарства в чотирьох громадах Полтавської, Київської, Дніпропетровської областей вже отримали перші партії допомоги.

Інформацію про потреби в насіннєвому матеріалі збирають Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) та Всеукраїнська аграрна рада (ВАР). Після цього насіння розподілять відповідно до запитів. Логістичну підтримку проєкту, а саме безкоштовну доставку насіння від міжнародних донорів у громади, здійснює Програма USAID АГРО.

Окрім того, міжнародна компанія BAYER, підтримуючи ініціативу USAID «Стійкість сільського господарства» (AGRI-Україна), передасть до посівної насіння моркви. Перша партія забезпечить потреби 25 тис. домогосподарств. Організацію розподілу та доставки візьме на себе ВАГ.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram