На торгах 15 січня спостерігалося різке падіння цін на ріпак на тлі фіксації прибутку по довгих позиціях для лютневого контракту, і слідом за зниженням цін на пальмову олію. Про це повідомляє прес-служба Agritel.


— Припинення Індією імпорту пальмової олії з Малайзії призвело до значного падіння цін в Куала-Лумпур. Таке різке падіння також підживлюється технічними факторами, перші сигнали від яких з’явилися на початку тижня, — відзначають аналітики Agritel.

Згідно з матеріалом, в щомісячному звіті FranceAgrimer підвищив оцінки експорту французької пшениці за межі ЄС до 12,4 млн тонн проти 12,2 млн тонн в минулому місяці. Оцінка запасів мало змінилася і склала 2,395 млн тонн.Збільшення експорту за межі ЄС компенсується скороченням експорту всередині ЄС. У балансі кукурудзи зміни були невеликими, а кінцеві запаси очікуються у 2,073 млн тонн.

— У той час як температури в басейні Чорного моря залишаються значно вище середніх, в даний час погодні умови здаються сприятливими для розвитку сільськогосподарських культур. У найближчі тижні очікуються опади, — додають експерти.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram