Прем’єр-міністр України О.Гончарук розповів в ефірі “Свободи слова” про наміри запустити земельну реформу не пізніше літа 2020 року.

Гончарук сподівається, що до того часу гривневі кредити значно подешевшають і їх можна буде отримати під 14-15%. Уряд наразі працює над інструментами, які дозволять компенсувати дрібним фермерам купівлю земельних ділянок, надавши можливість отримати фінансування за значно нижчими ставками, щоб вони мали рівні умови з іноземними суб’єктами, або, навіть, переваги.
Раніше В. Зеленський заявив про наміри запровадити земельну реформу вже до кінця року, щоб у 2020 році в Україні повноцінно запрацював земельний ринок.

Земельна реформа дозволить купувати сільгоспземлю іноземцям за умови реєстрації юридичної особи в Україні та сплати податків до бюджету.

— Ми маємо дозволити проводити операції з землею всім, хто наразі може її обробляти, зокрема й іноземним громадянам за умови, що вони зареєструють підприємство в Україні та будуть сплачувати тут податки, — розповів О. Гончарук.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram