Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів». Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.— Ухвалення цього закону є однією з вимог Угоди про асоціацію України та ЄС. Такими операторами визнаватимуть підприємства з високим ступенем довіри. Це дозволить максимально спростити оформлення вантажів на кордоні України з країнами ЄС, — відзначили в Мінфіні.

Також зазначається, що запровадження авторизованих економічних операторів в Україні спростить процес оформлення товарів на митниці, підвищить якість надання митних послуг, зменшить витрати компаній на проходження митних процедур.

— Сьогодні, програми авторизованого економічного оператора вже реалізовано у 83 країнах світу, ще 19 країн перебувають у стадії їх активного впровадження. За останній рік значно зросла кількість укладених міжнародних угод про взаємне визнання авторизованих економічних операторів — з 57 до 78, — повідомляють у Мінфіні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram