Завдяки сівалці Proceed аграрії можуть знизити норму висіву пшениці вдвічі

Польові випробування, проведені фахівцями компанії Väderstad, свідчать, що Proceed може знизити норму висіву пшениці вдвічі (!), як порівняти з іншими сучасними сівалками для висівання зернових. Дуже важливо, що водночас зі значною економією посівного матеріалу вони забезпечують високу врожайність висіяних культур.

Варто також наголосити й на такому факті польових випробувань сівалок: отримані сходи культури завжди були сильніші й рівномірніші на всіх етапах росту та розвитку, як порівняти з результатами висівання сівалками точного висіву інших  виробників.

Дослідження, проведені через кілька місяців після сівби озимої пшениці з нормою висіву 150 насінин/м2, зафіксували збільшення біомаси рослин на 102%, біомаси коренів – на 72% і на 62% більше насінин у колоску, як порівняти з виконанням сівби сучасною сівалкою інших виробників.

Для сівби зернових культур Proceed має міжряддя 225 або 250 мм. Завдяки простій конфігурації та можливості швидкої заміни насіннєвих дисків, машину можна легко переналаштувати для висівання сільськогосподарських культур із шириною міжряддя 450 або 500 мм для таких культур, як цукрові буряки або ріпак, або ж на параметри міжряддя 750 мм – для проведення сівби технічних культур, як-от кукурудза, соняшник, бавовна тощо. Всі культури висіваються з надзвичайною точністю щодо запрограмованої кількості та глибини й рівномірності розподілу насіння, що максимізує потенціал урожайності кожної насінини.

Перегляньте відео про сівалку Proceed за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Tt0GbFY_4tw

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram