Законопроєкт про скасування мита на імпорт товарів для зберігання зерна пройшов податковий комітет

Рукави для зберігання зерна, фото з Фейсбук-сторінки Комітету аграрної та земельної політики ВР
Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував схвалити у першому читанні та в цілому законопроєкт щодо звільнення від оподаткування ввізним митом товарів для зберігання зерна. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Нагадаємо, законопроєкт звільняє від оподаткування ввізним митом вироби та обладнання для зберігання, перевезення, завантаження і розвантаження зернових та олійних культур. Звільнення діятиме під час воєнного стану та 30 днів із дня його припинення чи скасування.

Про те, що думають українські виробники про законопроєкт читайте: Через скасування мита на імпорт зернових рукавів Україна може втратити внутрішнє виробництво

Раніше Мінагрополітики повідомляло, що до початку повномасштабної війни в розпорядженні українських аграріїв було потужностей для складського зберігання приблизно на 75 млн тонн. Тепер зерносховища на 10 млн тонн перебувають на тимчасово окупованих територіях. Також частина пошкоджена або знищена внаслідок воєнних дій. Можливий дефіцит потужностей для зберігання врожаю до кінця року попередньо оцінюється у 10-15 млн тонн.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram