За 9 місяців року чисті продажі Corteva зросли на 12%

Чисті продажі компанії Corteva Agriscience за 9 місяців 2022 року зросли на 12% в порівнянні з попереднім роком. Органічні продажі за той же період зросли на 16%. Про це повідомила команда корпоративних комунікацій Сorteva Agrisicence.

Зокрема, чисті продажі насіння зросли на 5%, а органічні збільшилися на 8% порівняно з минулим роком. Чисті продажі засобів захисту рослин зросли на 22%, органічні — на 26% зі значними здобутками глобально по всіх регіонах. Зростання обсягів в компанії пов’язують з проникненням нових продуктів, включаючи гербіциди EnlistTM і ArylexTM та фунгіциду OnmiraTM.

Операційний показник EBITDA склав $2,85 млрд, що на 23% більше, ніж у попередньому році. У Corteva зазначили, що його вдалося досягти завдяки ефективному виконанню цінової політики та зростанню обсягів у всіх регіонах, а також діям щодо підвищення продуктивності, частково нівельованими інфляцією та несприятливими валютними курсами. Операційний прибуток на акцію склав $2,50, що на 21% більше, аніж попереднього року.

В компанії очікують, що на кінець 2022 року чисті продажі становитимуть від $17,2 до $17,5 млрд, а операційний прибуток на акцію перебуватиме у діапазоні від 2,45 до 2,60 доларів США.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram