На кордоні з Польщею продовжує зростати черга вагонів з українським зерном

На українсько-польському кордоні вже накопичилося понад 500 цементовозів, мінераловозів та піввагонів зі зерновими вантажами. Про це повідомив Rail.insider з посиланням на інформацію з наради щодо збільшення пропускної спроможності прикордонних переходів із Польщею.

Причиною виникнення такої ситуації є неприйняття вантажів санітарною службою Польщі. Конвенція щодо перевезення зерна не в зерновозах через станцію Ізов введена з 3 листопада, а з 11 листопада має бути введена ще заборона щодо таких перевезень до станції Щебжешин.

Для вирішення цього питання українські залізничники запропонували ставити відмітку «Не для харчовий цілей» у графі «Найменування вантажу» накладної. Так буде позначено, що вантаж у цементовозах, мінераловозах та піввагонах призначений не для харчування людей, а як фураж для тварин. Для цього також пропонують дати телеграму щодо вагонів, які застрягли на кордоні.

Зі свого боку, представники польської компанії PKP LHS пообіцяли порадитися щодо цього з колегами зі санітарної служби, а також запросили інформацію щодо отримувачів вантажу, аби розібратися із його призначенням.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram