Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont™ (DWDP) оголосив назву майбутньої компанії, яка буде утворена після завершення процесу роз’єднання, який очікується 1 червня 2019 р.

Так, майбутня сільськогосподарська компанія буде називатися Corteva Agriscience™ (kohr-‘teh-vah; кор-`те-ва), що походить від поєднання слів — «серце» і «природа».

— Це початок захопливої подорожі. Corteva Agriscience™ об’єднує три бізнеси з глибокими зв’язками і відданістю поколінням фермерів. Наше нове ім’я підтверджує нашу історію, орієнтуючись на прихильність збільшувати продуктивність фермерів, а також покращувати здоров’я і благополуччя споживачів, яких вони годують. Маючи найбільш збалансований портфель продуктів у галузі, неперевершений інноваційний підхід — Corteva Agriscience™  стане провідною сільськогосподарською компанією, орієнтованою на спільну роботу з усією продовольчою системою для постачання безпечних продуктів харчування, — повідомив головний операційний директор Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont Джеймс К. Коллінз мл.

NB: Corteva Agriscience™ об’єднує бізнес Засоби захисту DuPont, DuPont Pioneer і Dow AgroSciences з метою створення незалежної компанії, яка формує ринок, з провідними ринковими позиціями в технологіях виробництва насіння, засобів захисту рослин та цифрових технологіях у сільському господарстві.

— Ми будемо продовжувати інвестувати в найвідоміші і преміальні бренди сільського господарства: насіннєві бренди Pioneer®, Encirca®, недавно представлений Brevant™, наші удостоєні нагород продукти захисту рослин, такі як фунгіцид Aproach® Prima і гербіцид Quelex™ з діючою речовиною Arylex™, зокрема представляючи ринку нові продукти нашого надійного портфоліо, — сказав Коллінз.

Крім корпоративного назви, майбутня сільськогосподарська компанія представила фірмову символіку і логотип бренду Corteva Agriscience™ (www.corteva.com) в рамках Commodity Classic, найбільшої сільськогосподарської виставки США.

DowDuPont буде підтримувати нову фірмову назву серією заходів, які відбуватимуться до моменту, коли підрозділ стане незалежною компанією.