З Одеського порту вийшло перше судно в рамках «зернового коридору»

Сьогодні, 1 серпня, з Одеського порту вийшло перше з 24 лютого судно з українським зерном. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Йдеться про судно RAZONI, яке під прапором Сьєрра-Леоне прямує до порту Тріполі в Лівані. Воно рухатиметься коридором, безпеку якого підтверджено українськими партнерами-гарантами ООН та Туреччиною. На його борту 26 тис. тонн української кукурудзи.

Ми вдячні партнерам, які, незважаючи на складнощі, не зупиняли роботу з підготовки до експорту. Разом з представниками ООН та Туреччини вже напрацьовані внутрішні операційні регламенти. Зі свого боку Україна зробила все, аби відновити роботу портів та всіх задіяних підприємств. Важливо зазначити про неухильну підтримку з боку американських та європейських партнерів на шляху до розблокування українських морських портів, — зазначив Олександр Кубраков.

Він додав, що з цією відправкою Україна разом з партнерами робить черговий крок до запобігання світовому голоду. Також міністр зазначив, що в портах Великої Одеси ще 16 суден чекають на свою чергу для відправки.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram