З дискатором SWIFTERDISC скоротили проходи техніки та простої

Універсальний агрегат від BEDNAR забезпечує найбільш сприятливі умови для формування гарного врожаю та дає змогу знизити витрати.

Обробіток ґрунту після збирання врожаю – важливий етап для кожного господаря. Адже ефективна робота по стерні є однією з передумов вдалої сівби. Компанія BEDNAR, що вирізняється на ринку своїм підходом у виготовленні сільгосптехніки з акцентом на продуктивність, ефективність та практичність, розробила універсальне знаряддя – дискатор SWIFTERDISC. Його висока якість обробітку, адаптованість до екстремальних умов роботи та низькі експлуатаційні витрати дають змогу досягнути бажаного результату, заощадивши кошти.

За співвідношенням «ціна – якість» у BEDNAR немає конкурентів

Пантелеймон Пельт, власник і директор ПП «Сібаріт» (Дніпропетровська обл.):

Пантелеймон Пельт, власник і директор ПП «Сібаріт»

«Маємо в обробітку 2 тис. га, на яких вирощуємо соняшник, пшеницю та ячмінь. Працюємо за класичною технологією. Роботу ускладнює дефіцит вологи. А цьогоріч через замінування територій не засіяли приблизно 30% наших площ. Відтак, на решті угідь прагнули отримати максимальний результат. У цьому допомагають надійні високопродуктивні агрегати. Одним із таких є дискатор SWIFTERDISC XO 8000F, який ми придбали торік.

Працюємо ним по стерні соняшнику й одразу сіємо. Не треба навіть культивувати. Хоча сіємо зазвичай у сухий ґрунт, сходи після SWIFTERDISC отримуємо чудові. До того ж, скоротили проходи техніки та простої, бо агрегат забезпечує потрібний результат за один прохід.

Для нас важливо, що дискатор обробляє всю площу з однаковою глибиною, бо маємо неоднорідний рельєф. Уже після першого сезону поля помітно вирівнялися. SWIFTERDISC оснащений А-дисками, що добре прорізають щільний ґрунт, на відміну від дисків типу «ромашка». Коли дискуємо в серпні, земля буває тверда, як камінь, потріскана. Та навіть за таких умов дискатор не залишає грудок та ідеально вирівнює поверхню поля.

Робоча швидкість знаряддя становить 12-14 км/год, за добу вдається обробити 130-140 га. Агрегатуємо його з трактором New Holland T8 потужністю 300 к.с.

Від моменту придбання агрегат уже обробив приблизно 4 тис. га. За цей час нічого не замінювали. Якість металу та підшипників дуже відрізняється від вітчизняних. На старих боронах диски  за сезон втрачали по 10-15 мм, а тут зношення мінімальне. На обслуговування вистачає 15 хвилин – потрібно змащувати лише кілька вузлів. Налаштовується SWIFTERDISC буквально за хвилину, і всі параметри відразу чітко витримуються.

Агрегат доставив нам у господарство дилер «НФМ АГРО». Сервісні фахівці провели інструктаж, що зайняло менше години. Все доступно пояснили, показали, разом із нами попрацювали в полі, надали рекомендації.

Ми розглядали схожі знаряддя інших імпортних виробників, утім, за якістю обробітку SWIFTERDISC не поступався, а ціна його була більш, ніж на 20% нижча за аналоги. За співвідношенням «ціна – якість» у BEDNAR немає конкурентів».

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram