На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн, не виходячи з дому. Зокрема, з початку 2021 року через портал запровадили видачу витягу виключно в електронній формі. Витяг не містить ані “мокрої” печатки, ані “мокрого” підпису, а його справжність можна перевірити, зісканувавши спеціальний код. Про це йшлося на пресконференції на тему земельної реформи України.

Перший заступник голови Держгеокадастру України Анатолій Мірошниченко зазначив, що робота над розширенням переліку електронних послуг  та удосконаленням сервісів активно триває. Також, за його словами, впродовж року планують донаповнити сайт даними результатів інвентаризації земель державної власності; відомостями про земельні ділянки, права власності на які отримані до 2013 року; інформацією про межі адміністративно-територіальних одиниць та нормативно-грошову оцінку населених пунктів; ортофотопланами 9 областей.

Зазначимо, що на сьогодні отримання витягу з Державного земельного кадастру найпоширеніша послуга, якою користуються через портал “Публічна кадастрова карта України”.

Наталя Кузьо

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram