З 14 жовтня бронювання працівників відбуватиметься виключно через електронний кабінет

Електронний сервіс (електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних) починає працювати в штатному режимі. Про це повідомив державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак.

Починаючи з 14 жовтня бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу можливе виключно через кабінет запитів на бронювання. Процедура подачі документів тепер повністю автоматизована і проходитиме значно швидше та простіше.

У Мінагрополітки наголосили, що надалі листи, надіслані на електронну адресу Agromobplan2022@gmail.com розглядатися не будуть!

Нагадуємо, бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів та виконання мобілізаційних завдань (замовлень).

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram