Європейські дилери віддають перевагу бренду FENDT

У середині листопада європейська дилерська організація CLIMMAR опублікувала результати Європейського індексу задоволеності дилерів (DSI). Цього року FENDT учетверте поспіль посів перше місце в Європейському барометрі задоволеності дилерів (European Dealer Satisfaction Barometer).

Про це повідомляють на сайті компанії FENDT.

До організації дилерів CLIMMAR, яка була заснована 1953 року, сьогодні належать 16 національних асоціацій та їхніх компаній-членів із сектору сільськогосподарської техніки. Метою щорічного опитування організації є оцінка взаємовідносин між виробниками сільськогосподарської техніки та дилерами. Цьогорічне опитування, яке проводили з 2 квітня по 25 травня, охопило дилерів із дев’яти європейських країн. Учасники онлайн-опитування оцінюють стосунки між дилерами та виробниками за 14 критеріями, за кожним з яких призначають оцінку від 0 до 20 балів. Зокрема, це такі критерії: імідж бренду, підтримка з продажу тракторів і запасних частин, сервісна підтримка та рівень гарантійного відшкодування.

У цьогорічному опитуванні European Dealer Satisfaction Barometer найбільш схвальні відгуки отримав FENDT – загальна оцінка 14,6 балів; на другому місці за відгуками дилерів – CLAAS (13,5 бала); на третій сходинці – KUBOTA (13,1 бала).

FENDT отримав особливо хороші результати в категорії «Післяпродажне обслуговування та гарантія», «Навчання» та «Захист від крадіжок». У категорії «Імідж і публічний імідж» бренд Fendt піднявся до нового максимуму – 17,5 бала.

– Приємно, що цього року, незважаючи на всі труднощі, попит на машини FENDT є особливо високим. Це стосується як тракторів, так і всієї лінійки бренду FENDT – від зернозбиральних комбайнів і рулонних прес-підбирачів до телескопічних навантажувачів, – говорить Крістіан Еркенс, директор із продажу FENDT у Європі та на Близькому Сході. – Успіх нашого бізнесу також залежить від компетентної та професійної підтримки клієнтів, яку надають наші дилери, тому ми дуже задоволені високим рейтингом і довірою.

Підготувала Марія ХРУНЬ

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram