Японська трейдингова компанія Marubeni Corporation має намір розширити номенклатуру агропромислової продукції, яку закуповує в Україні. Про це йшлося під час зустрічі Президента України Володимир Зеленського з керівництвом компанії Marubeni Corporation, йдеться в повідомленні на сайті глави держави.Як зазначається, представники Marubeni Corporation розповіли, що вже поставляють з України до Японії зернові та молочну продукцію і розраховують на розширення переліку агропромислової продукції. В Україні вони також реалізують екологічні проєкти, наприклад поставляють сонячні панелі.

Водночас Володимир Зеленський, а ході зустрічі Володимир Зеленський повідомив, що на початку жовтня в Україні було підписано закон про стимулювання інвестиційної діяльності, який покликаний поліпшити інвестклімат.

Ми дуже серйозно налаштовані на реформи. Ми підсилюємо на законодавчому рівні захист бізнесу від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів, — зазначив Глава держави.

 Ми підготуємо правову базу для приватизації понад 500 держпідприємств. Наші пріоритети: дерегулювання з переходом на онлайн-послуги держави для бізнесу; ліквідація тіньової економіки та корупційних схем; розвиток інфраструктури; оптимізація податкової системи; введення в Україні європейських стандартів, — підкреслив Володимир Зеленський.

Глава держави закликав співрозмовників інвестувати в сміттєпереробні заводи в Україні, згадавши екологічні проблеми у Львові та інших українських мегаполісах. Крім того, Президент звернув увагу представників японської компанії на можливість інвестування в будівництво доріг в Україні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram