Висів трьох матеріалів одночасно на різних рівнях: Triple-Shoot від AMAZONE

сівалка amazone
Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-22
Професійні аграрії мусять долати дедалі більші труднощі. Зменшення використання засобів захисту рослин, підвищення стійкості бур’янів і екстремальна зміна клімату — це лише кілька прикладів, які мають серйозний вплив на сільське господарство. У результаті, вимоги зокрема до сучасної технології посіву постійно збільшуються.

Точне дозування та дотримання глибини висіву є абсолютним пріоритетом для забезпечення високого врожаю. Диференційований висів і автоматичне вмикання/вимикання на поворотних смугах також набувають дедалі більшого значення. Особливо важливе сьогодні й одночасне дозування кількох речовин чи видів насіння.

Як розповіли GrowHow в компанії “Амазоне-Україна”, усе це можна ідеально реалізувати з універсальною посівною комбінацією Cirrus-CC. Вона оснащена 2-секційним напірним бункером та подвійним каналом подачі з додатковими однодисковими сошниками FerTeC для внесення добрив. Завдяки використанню нової, універсальної, навісної сівалки GreenDrill 501, можна висівати до трьох матеріалів одночасно на різних рівнях за допомогою методу Triple-Shoot.

NB: Така технологія дає змогу використовувати кілька методів вирощування.

Підсівні культури мають ряд переваг у боротьби з бур’янами, для підвищення захисту ґрунту від ерозії та збільшення біорізноманіття. Завдяки методу Triple-Shoot ВІД AMAZONE за один прохід можна висіяти три різні види насіння, наприклад:

  • провести неглибокий посів ріпаку дводисковими сошниками TwinTeC+;
  • для фіксації азоту глибше закласти боби за допомогою однодискових сошників FerTeC;
  • третім компонентом можуть бути супутні рослини, поверхнево висіяні за допомогою GreenDrill і дефлекторних пластин.

Альтернативно можна вносити два типи насіння з добривами на трьох рівнях: таким чином, невелика кількість добрив за допомогою висівного сошника вноситиметься безпосередньо з насінням за технологією Single-Shoot, що суттєво прискорить ранній розвиток рослин.

— Щоб стимулювати ріст коренів, добрива також вносяться в глибший шар ґрунту між рядами за допомогою сошників для внесення добрив FerTeC за методом Double-Shoot. Завдяки цій роздільній конструкції добриво можна використовувати більш цілеспрямовано. За допомогою GreenDrill посів супутніх рослин відбувається за методом Triple-Shoot. Таким чином, можна дуже гнучко поєднувати насіння та добрива, — розповіли в “Амазоне-Україна”.

Калібрування дозаторів у 2-камерному резервуарі та GreenDrill можна зробити за допомогою додаткового TwinTerminal 3.0 або додатку mySeeder, без необхідності постійно ходити в кабіну трактора до терміналу. На терміналі Amazone ISOBUS AmaTron 4 відображаються норми висіву та швидкість обертання. Оператор може легко змінювати норму висіву, працюючи безпосередньо з кабіни трактора.

Використовуючи аплікаційні карти і функцію MultiBin, усіма трьома бункерами можна керувати окремо. Норми ж висіву окремих культур можна змінювати на різних ділянках незалежно одна від одної. На розворотах функція MultiBoom автоматично перемикає GPS-Switch із затримкою часу для кожного ряду сошників.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram