Виробництво eco-friendly паперу з опалого листя уже скоро може розпочатися в Україні. Цю технологію запропонував український школяр, а нині студент КНУ ім. Т. Шевченка Валентин Фречка. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Міносвіти.
Він повідомив, що днями технологія виготовлення паперу з опалого листя RE-leaf успішно пройшла випробовування на спеціалізованому обладнанні та готова до роботи в «масштабних умовах».
— Ми підтвердили ефективність використання листя як замінника деревини. Ми виготовили папір на спеціалізованому обладнанні, яке показало, що папір і справді якісний, — написав дослідник.За його словами, зараз необхідно удосконалити певні деталі, але загалом вже скоро можна буде говорити про першу у світі лінію перероблювання опалого листя на паперову продукцію.Зазначимо, що раніше Валентин Фречка завдяки своєму проєкту здобув «золото» на Міжнародній олімпіаді з екології в Кенії, Олімпіаді геніїв у США, а також став фіналістом фестивалю інновацій МОН.Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram