У 2021 році на провідну позицію за обсягами застосування в Україні вийшли препарати ALFA Smart Agro.  

Продукція ALFA Smart Agro посідає перше місце за обсягами застосування у період з листопада 2020 р. по серпень 2021 р. (без врахування продуктів для обробки насіння, сезон продажу яких триває).  В перерахунку на однократне внесення площа посівів, захищених препаратами ALFA Smart Agro, на сьогодні становить 10,24 млн га. Це відповідає приблизно 11% від загального обсягу посівів у перерахунку на однократне внесення ЗЗР, який складає 91,23 млн га.

Друга позиція рейтингу належить компанії Syngenta, а на третьому місці Bayer.

Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro:

Площа застосування ЗЗР в перерахунку на однократне внесення є найбільш об’єктивним показником для оцінки ринку засобів захисту рослин, яким користуються провідні аналітичні агентства світу. Тільки так ми бачимо, у яких виробників дійсно найсильніші позиції. Бути серед лідерів цього рейтингу це  чіткий сигнал для ринку про те, що попит на продукти ALFA Smart Agro в Україні стрімко зростає.

Оскільки препарати для захисту рослин залежно від складу, норм застосування і виробника суттєво відрізняються за вагою та вартістю, для більш точної оцінки використовують саме площу застосування в перерахунку на однократне внесення. При цьому враховують норми застосування кожного реалізованого продукту. Загалом були проаналізовані дані близько 2000 найменувань препаратів, які застосовуються українськими агровиробниками.

NB: ALFA Smart Agro провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Науковці компанії створюють продукти, які не мають аналогів, допомагаючи аграріям отримувати найкращі врожаї.  

Діяльність компанії включає три базових напрямки:

  1. ALFA Science розробка інноваційних препаратів. Сучасний лабораторний комплекс працює за принципом синергії хімічної та агрономічної наук.
  2. ALFA Production виробництво ЗЗР та мікродобрив.
  3. ALFA Partnership технологічна підтримка агровиробників.  

Кожне третє українське господарство використовує розробки ALFA Smart Agro.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram