В українського бренду аграрної техніки HF Agro з’явився новий партнер

Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-22
Разом з розвитком у країнах ЄС та Північної Америки український бренд аграрної техніки HF Agro продовжує розширювати дилерську мережу в Україні. Список офіційних дилерів виробника поповнився компанією «ТРІА ІМПОРТ». Про це GrowHow повідомила пресслужба HF Agro.

Діяльність «ТРІА ІМПОРТ» покриває всю територію України (крім окупованих регіонів). Місія компанії — оновлення автопарку техніки відповідно до потреб та напрямів, упровадження інновацій у сільське господарство через сучасні технології в техніці. Цього ж дотримуються і у HF Agro.

Обидві компанії впевнені, що дане партнерство підвищить рівень задоволення потреб українських аграріїв та сприятиме взаємному розвитку. Наразі новий дилер реалізує на ринку відомі продукти компанії: дискові борони GEKON та шлейф-борони SWIFT.

У HF Agro зазначили, що позширення дилерської мережі демонструє бажання компанії розвиватися в Україні та рухатися вперед. Розвиток дилерської мережі є одним з ключових напрямів у роботі, нарівні з розробкою та випуском продукції, адже це допоможе забезпечити повне задоволення попиту споживачів та збільшити долю компанії на ринку.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram