В Україні зростає попит на інноваційні ЗЗР Corteva Agriscience

Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-22
Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience у 2022 р. наростила продажі засобів захисту рослин на 14% відносно 2021 р. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

Зростання відбулося по всіх групах товарів. Особливо високий попит мали інноваційні гербіциди на основі новітньої молекули Arylex™ activе, зокрема гербіцид системної дії Геліантекс™ для соняшнику. Також продемонстрував успіх двокомпонентний фунгіцид Аканто Плюс® для широкого переліку польових культур.

Незважаючи на скорочення посівних площ в Україні через військові дії, насіннєвий бізнес компанії також продемонстрував позитивні результати, залишившись практично на рівні довоєнного сезону. Corteva збільшила свою присутність у господарствах, які могли продовжувати діяльність. У компанії важають це свідченням того, що дедалі більше фермерів обирають продукцію відповідального виробника, який чи не єдиний серед компаній ринку припинив бізнес в країнах-агресорках росії та білорусі.

— Головним фактором нарощування темпів розвитку Corteva в Україні в 2022 році є швидка адаптація бізнесу компанії до діяльності в умовах війни. Протягом року наша єдина команда Corteva працювала заради добробуту українських сільгоспвиробників, пропонуючи передові продукти та сервіси, зокрема, у кризовий час пряма модель продажів продуктів бренду Pioneer® продемонструвала надійність та ефективність цього підходу. Ми пишаємося тим, що стоїмо пліч-о-пліч з українськими фермерами на фронті продовольчої безпеки України та світу, та всебічно підтримуємо українців, реалізуючи численні благодійні та гуманітарні проєкти, — зазначив Сергій Харін, керівник бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі.

Нещодавно глобально компанія відзвітувала про сильні результати за 2022 рік. Зокрема, чисті продажі зросли на 11% в порівнянні з попереднім роком. Органічні продажі за той же період зросли на 15%. Компанія надала прогноз на 2023 рік і очікує чистий обсяг продажів від $18,1 до $18,4 млрд. Операційна EBITDA очікується в діапазоні від $3,4 до $3,6 млрд.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram