Vkursi Zemli це портал, що використовує дані з більш ніж 20 державних реєстрів та відкритих джерел для формування аналітичних звітів про земельні ділянки, їх власників, орендарів, термінів оренди, з можливістю моніторингу їх змін.

— Ми створили портал земельної аналітики, оскільки агробізнес потребує актуальних і точних даних про земельні ділянки. Вся необхідна інформація знаходиться у відкритих реєстрах, з яких вона автоматично збирається та обробляється нашими алгоритмами. Аграрії отримують вже агреговані дані, які можна використовувати для перевірки своїх договорів оренди, управління консолідацією полів, аналізу ефективності землекористування та вивчення земельного банку конкурентів, — співзасновник Vkursi Zemli Андрій Грищук.

Особливість порталу в тому, що необхідні дані про власників та орендарів земельних ділянок, їх статус, НГО, терміни дії договорів оренди тощо можна отримувати не лише для окремої ділянки. Портал дозволяє масштабувати інформацію по конкретному контрагенту, масиву ділянок, або ж відразу для цілої сільської ради або ОТГ. Це значно спрощує роботу землевпорядників, адже навіть невеликий земельний банк у 1000 га це близько 500 земельних ділянок.

Вся інформація зображається у вигляді BI-аналітики з можливістю вивантаження Excel-таблиць, електронних карт або ж як перелік витягів з ДЗК та Державного реєстру речових прав. Портал має відкритий API, тому всі дані можна отримувати напряму в 1С, ГІС або Farm Management-системи.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram