У нинішньому році підприємствами Agricom Group вперше буде зібрано рекордний урожай безглютенового вівса*. Це дозволить задовольнити потреби споживачів, які віддають перевагу безглютеновим продуктам, йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

Нині зібрано 500 тонн безглютенового вівса, а до кінця збору урожаю на полях Чернігівського кластера Agricom Group планує отримати 1000 тонн вівса.

Такий рекордний для Групи урожай в нинішньому сезоні буде зібраний завдяки тому, що підготовка насіння здійснювалась на поливних полях Луганщини (Білокуракинський кластер), де вже третій рік поспіль розвивається власне насінництво. Саме завдяки злагодженій співпраці двох кластерів вдалось відібрати й зробити овес бездоганно чистим.

— На жаль, в Україні виробництво безглютенового вівса знижувалось із року в рік. До того ж якість насіння була низькою, бо в полях сходила пшениця, ячмінь та інші злакові культури, що не дозволяло отримати чистий безглютеновий продукт. Однак тепер ми повністю задовільнимо потребу наших споживачів і порадуємо їх новою продукцією з безглютенового вівса, — зазначив Петро Мельник, виконавчий директор і співвласник Agricom Group. 

Безглютеновий овес сьогодні використовується у виробництві нової лінійки преміальної продукції “Добродія Фудз” (входить до складу Групи) — WOWСЯНКА.

* Глютен або клейковина — це група білків, що містяться в насінні злакових рослин (пшениці, житі, ячмені). Зерна вівса не містять глютену, але в процесі зростання і переробки звичайний овес може набувати його сліди.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram