В Україні стартує вексельна програма для аграріїв під 0,01% на купівлю продукції BASF

Департамент BASF Agricultural Solutions презентує унікальний для українського ринку фінансовий інструмент — вексель під 0,01% на купівлю аграрної продукції BASF. Вексельна програма стартує з 1 грудня 2021 року. Фінансова можливість для аграріїв реалізовується спільно з Райффайзен Банк.

— У такий спосіб ми хочемо стимулювати малий і середній аграрний бізнес купувати якісну перевірену продукцію та скористатися всіма перевагами продукції BASF. Це — практично безкоштовний вексель, який ще не був доступний на ринку України. Ініціатива немає подібних аналогів, — пояснює Юрій Журавель, керівник відділу впровадження стратегії продажів та цифрових технологій BASF Agricultural Solutions.

Щоб скористатися векселем BASF під 0,01%, потрібно, по-перше, бути новим покупцем продукції компанії, тобто не купувати ЗЗР чи насіння останні 2 сезони. Далі потрібно заповнити форму-заяву на сайті та визначитися із сумою векселя. Сума має бути не менша за 500 тис. грн. Після отримання позитивної відповіді дочекатися дзвінка від банку й оформити кредитну лінію (або ж отримати підтвердження щодо векселя, якщо кредитна лінія вже відкрита). Далі потрібно лише отримати продукцію BASF від дистриб’ютора, авалювати вексель у банку й розплатитися ним з постачальником.

Райффайзен Банк займає суттєву частку на ринку агрофінансування. Існує дуже велика ймовірність, що підприємці вже мають там кредитну лінію, тому процес підтвердження векселя буде швидким, – додають у компанії. Оплатити вексель традиційно можна буде в кінці сезону, тоді, коли аграрії отримають кошти за вирощену продукцію. Відсоток, який потрібно буде сплатити, мінімальний — 0,01%.

Вексельна пропозиція буде доступною обмежений термін в обмеженій кількості. Тривалість дії залежить від попиту на фінансовий інструмент.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram