В Україні презентували нову платформу для продажу с.-г. продукції на ринки Європи

Нову платформу для агробізнесу – MIA Agrо, що сприятиме розвитку українсько-італійської співпраці, представили в Торгово-Промисловій Палаті України 8 жовтня 2021 р.

Про це йдеться на сайті ТТП України.

Участь у презентації нової платформи Confindustria Ucraina та MIA Agrо взяли Президент ТПП України Геннадій Чижиков, Посол Італії в Україні П’єр Франческо Зазо, президент Confindustria Ucraina Марко Тосон та представники бізнесу.

Платформа MIA Agrо – це великий італійський хаб з продажу сільськогосподарської продукції в Європі, який об’єднує 27 тисяч логістичних платформ. Клієнти мають можливість замовляти овочі й інші товари онлайн.

– Платформа має стати важливим інструментом активізації двосторонньої торгівлі. Можливості торгового агрохабу MIA Agrо, про які розповіли наші італійські партнери вражають. Домовились організувати делегацію українських підприємців до Італії, щоб безпосередньо ознайомитись із роботою агрохабу й потребами італійського ринку, – сказав Президент ТТП України Геннадій Чижиков.

Також на бізнес-зустрічі обговорили фінансові інструменти модернізації агровиробництва та вигідні формати українсько-італійської співпраці.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram