Олена Ковальова із села Вікторія Пирятинського району на Полтавщині в тепличних умовах вирощує ранні овочі, найбільшим попит користуються незвичні міні-овочі, пише gazeta.ua.

За розміром такі овочі менші, але торгувати ними вигідніше. Фермер має вибір: продати міні-огірки по 60 грн/кг або дочекатися, поки виростуть, і віддавати по 10 грн/кг.— Вирощую помідори, огірки, баклажани і кабачки. Але улюблениця — цукрова кукурудза сорту Мініголд. Дозріває за 15 тижнів. Качани довжиною 10 сантиметрів зручно вживати у сирому вигляді чи маринувати, — ділиться Олена Ковальова.

Також тут вирощують баклажан сорту Патіо бейбі, який дає плоди завдовжки 5 см. На кущі їх до 20 штук. Це компактний сорт, виростає до пів метра.

— З куща маю 20 плодів, які дозрівають за півтора місяця. Подібно вирощую і кабачки Ізі пік грін. Вони за 50 днів після посіву мають довжину 20 см. Ці овочі можна вирощувати у контейнерах на балконах і на городі, — повідомляє фермерка.

З її слів, міні-овочі вигідно вирощувати великими партіями. Їх скуповують кафе і ресторани, окрім цього, вони підходять для заморожування і маринування.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram