В Одесі розпочинає роботу незалежна лабораторія на базі Науково-виробничого об’єднання «УКРБІОПРЕПАРАТ». Тут пропонуватимуть визначення вмісту олеїнової та лінолевої кислот у насіння соняшника за методом ядерно-магнітного резонансу.
Про це повідомляє SuperAgronom.com.Одночасно в лабораторії визначатиметься також вологість, олійність та кислотність насіння. Дослідження проводиться на високоточному ядерно-магнітному аналізаторі виробництва США.

— Метод дозволяє отримати протягом 5 хвилин фактичні значення концентрації олеїнової та лінолевої кислот у пробі без руйнування зразка. Найближчий аналогічний аналізатор проводить дослідження протягом мінімум 60 хвилин та не дає змоги отримувати високоточний результат. Ця послуга буде актуальна для трейдерів, лабораторій контролю матеріалу в портах, наукових установ, елеваторів, насінницьких господарств, тощо. Результат дослідження надається на пошту замовника протягом 30 хвилин після отримання зразка, — розповів Олександр Федосєєв, представник НВО «УКРБІОПРЕПАРАТ».

Зазначається, що лабораторія починає працювати з 1 жовтня і вже повністю готова до прийому зразків на дослідження.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram