В очікуванні можливого оголошення про те, що США, Індія, Японія та Південна Корея розпочнуть продаж палива зі стратегічних резервів (SPR), сьогодні, 23 листопада, ціни на нафту знизилися. Про це повідомив Укрінформ.

Вартість бареля січневої нафти Brent до 9.15 год. за Києвом становила $79,03 (-0,84%). Барель січневої нафти WTI торгувався за $75,89 (-1,12%). Попередні торги з еталонів завершилися на рівні $79,7 і $76,75 відповідно.

Як повідомило поінформоване джерело в адміністрації, Президент США Джо Байден планує оголосити про рішення використати нафту зі стратегічного запасу країни. Офіційне оголошення може відбутися, раніше, вже у вівторок, причому одночасно із США про аналогічні заходи, ймовірно, повідомлять Індія, Японія і Південна Корея, йдеться у повідомленні.

За попередньою оцінкою, США можуть використати понад 35 млн барелів нафти зі стратегічного запасу.

Генеральний секретар Міжнародного енергетичного форуму (IEF) Джозеф МакМонігл у понеділок заявив, що країни ОПЕК+ дотримуватимуться своїх поточних планів з нарощування видобутку нафти. Однак не виключено, що ці плани зміняться через непередбачені фактори, наприклад, вивільнення стратегічних резервів або нові карантинні обмеження через пандемію.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram