Ефективна посівна складається з низки важливих елементів. Одним з найважливіших з них є оптимальний та сумлінний підхід до вибору сівалки. Британська компанія CLAYDON віднедавна пропонує українським агровиробникам сівалку серії Hybrid T4, яка працює за унікальною технологією opti-till. 

Claydon це сімейна компанія, засновником та власником якої є фермер Джеф Клейдон. Тобто усю техніку, яку виробляють на заводах Claydon, засновник випробовує безпосередньо на своїх полях, розповів Анатолій Пензін, національний територіальний менеджер компанії СLAYDON. Саме це дозволило інженерам компанії створити унікальну сівалку CLAYDON Hybrid T4. 

Зі слів Анатолія Пензіна, це перша сівалка на аграрному ринку гібридного типу: з одного боку здійснює прямий посів в ґрунт, а з іншого на відміну від технології ноу-тілл все-таки мусимо обробляти ґрунт.

Для чого потрібна технологія прямого смугового посіву або opti-till? Ця технологія дозволяє зберегти ґрунт від деградації, втрати поживних речовин, від вітрової та водної ерозії. Працюючи за технологією opti-till, агровиробнику не страшні екстремальні погодні умови, — зазначає Анатолій Пензін.

Сівалка CLAYDON створює ідеальні умови для проростання кожної насінини та розвитку її кореневої системи, а конструкція робочих органів дозволяє одночасно виконувати посів та внесення мінеральних добрив.

Обробіток ґрунту проводиться тільки смугами в рядках для висіву, а міжряддя при цьому лишається необробленим, що сприяє накопиченню вологи та зменшенню впливу вітрової ерозії. Шар мульчі з подрібнених рослинних решток зменшує втрати вологи через випаровування та покращує прогрівання ґрунту.

Сівалка CLAYDON Hybrid T4 має ширину захвату 4 метри та може агрегатуватись до трактора потужністю від 200 к.с.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram