Понад 70% учасників Всеукраїнського опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), виступають за проведення референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі. Відповідне дослідження опубліковане на сайті КМІС.

Так, 71,7% українців підтримують проведення референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі, 21% не підтримують, а ще 7,2% не визначилися або відмовилися відповідати.

При цьому, у разі проведення референдуму, на який буде винесене запитання “Чи підтримуєте Ви заборону на продаж сільськогосподарської землі?” 65,2% респондентів проголосували б “за”, а 21,8% проголосували б “ні”. Ще 6,5% не взяли б участі у голосуванні, а 6,4% не визначилися або відмовилися відповідати, зазначили у КМІС.

Таким чином, серед респондентів, які взяли б участь у голосуванні, 74,9% підтримали б заборону. Водночас, більшість жителів України 84,1% не підтримують продаж сільськогосподарської землі іноземцям.

Довідково зазначимо, що опитування проводили методом особистого (“face-to-face”) інтерв’ю з використанням планшета (CAPI, computer-assisted personal interviews). Опитано 2031 респондента, що мешкають у 107 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 3-х ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн–ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,9% — для показників близьких до 25%, 2,2% — для показників близьких до 12%, 1,5% — для показників близьких до 5%.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram