Світове виробництво яблук у сезоні 2019/2020 зросте майже на 7% і становитиме 75,7 млн тонн. Такий прогноз опублікувало Міністерство сільського господарства США (USDA) у грудневому звіті, повідомляє прес-служба «Української Плодоовочевої Організації».

Згідно з інформацією, в європейських країнах спостерігалося зниження врожаю, проте валовий збір яблук цього сезону буде вищим за показники 2018 року. Основою причиною збільшення світового валового збору яблук у світі є відновлення виробництва в Китаї.Очікується, що цього сезону виробництво яблук в Китаї зросте на 8 млн тонн і становитиме 41 млн тонн. Майже у всіх основних регіонах спостерігалися сприятливі умови вирощування протягом усього періоду розвитку фруктів. На фоні такого зростання валового збору прогнозується, що експорт яблук з Китаю збільшиться на 30% і перевищить позначку в 1 млн тонн.

Що стосується виробництва яблук в ЄС, прогнозується, що валовий збір скоротиться майже на 25% і складе 11,5 млн тонн. Експерти USDA стверджують, що експорт яблук країнами ЄС 2020 року знизиться відразу на 200 тис. тонн до 975 тис. тонн, що стане другим найменшим показником з 2007 року.

Згідно з опублікованими прогнозами виробництво яблук в США зросте на 179 тис. тонн до 4,7 млн тонн за сприятливих погодних умов. Очікується, що об’єми зовнішніх поставок зростуть на понад ніж 100 тис. тонн та становитимуть 860 тис. тонн. Імпорт яблук США залишиться на рівні 145 тис. тонн.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram