Уряд пролонгував пільгові кредити для аграріїв на пів року

Аграрії зможуть отримувати нові пільгові кредити для забезпечення збору врожаю у межах програми «Доступні кредити 5-7-9». Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Максимальна сума кредиту — 90 млн грн. Термін дії — до 31 жовтня. Крім того, кредити за ставкою 0% річних, які навесні надавалися під посівну кампанію, пролонговано з 6 місяців на рік.

Заявки від с/г товаровиробників на отримання кредиту в розмірі до 90 млн грн уповноважені банки прийматимуть до 31 жовтня. Кредит надаватиметься максимум на 5 років, якщо с/г виробник бере його на реалізацію інвестиційного проекту та на рефінансування заборгованості. Максимум на 3 роки — для фінансування оборотного капіталу.

NB: Позичальники, які у березні–травні залучали пільгове кредитування під 0%, і які мали здійснити виплати за цими кредитами уже в серпні 2022 р., тепер можуть це зробити до лютого 2023 року.

Нагадаємо, у 2022 р. 29 807 с/г товаровиробників залучили кредитів на суму 55 млрд 108 млн грн, із них за програмою портфельних гарантій 80% — 25 млрд 549 млн грн.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram