Унікальні диски для довговічної роботи культиваторів

Диски Väderstad TrueCut, які наразі доступні для універсальних культиваторів Carrier і TopDown, мають діаметр 470, 510 або 610 мм.

Väderstad TrueCut — це унікальний метод фрезерування диска з вирізами, які забезпечують рівномірне спрацювання диска по всьому діаметру, зберігаючи його початкову форму. Це дає змогу досягти відмінного результату обробітку ґрунту завдяки постійно заточеній кромці диска протягом усього терміну його служби, що дає краще зчеплення з ґрунтом та проникнення в ґрунт.

У дисків Väderstad TrueCut — відшліфовані вирізи, які створюють єдиний профіль всього диска. Як результат — неймовірно рівний зріз на всій поверхні диска. Оригінальний дизайн диска гарантує збереження форми диска і постійну робочу продуктивність протягом усього терміну служби.

– Väderstad – сімейна компанія, яка розвиває сучасне сільське господарство, забезпечуючи його інноваційними, високоефективними сільськогосподарськими методами і технікою. Наша мета – стати вашим надійним партнером і допомогти вам отримати ще більший прибуток із кожного гектару, – заявляють у компанії. 

Наразі компанія пропонує унікальні умови на придбання запасних частин, тож не зволікайте і за потреби здійсніть заміну робочих органів техніки, для того, аби вона мала змогу якісно виконувати поставлені перед нею завдання.

Більше про знижки на запасні частини дізнайтесь за посиланням:  https://www.vaderstad.com

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram