Україну прийняли до Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку

Редакція GrowHow.in.ua  2023-02-16
15 лютого на щорічній сесії Керівна Рада Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку (IFAD) ухвалила рішення про членство України. Відповідну заявку Україна подала до Секретаріату IFAD у грудні 2022 року. Про це GrowHow повідомилла пресслужба Мінагрополітики.

Україна стане повноправною членкинею Фонду з моменту передачі Генеральному секретарю ООН документу про приєднання до Договору про заснування IFAD. Наразі проходять відповідні внутрішньодержавні процедури.

Членство України у Фонді надає можливість українським с.-г. виробникам отримувати доступні фінансові ресурси, підтримку аграрного сектору України та міжнародного іміджу нашої держави, як одного з найбільших виробників і експортерів сільськогосподарської продукції на світовому ринку та активного учасника глобальних зусиль із боротьби з голодом. Воно також посилює політичний діалог та підтримку з боку IFAD на міжнародних політичних форумах.

Довідково зазначимо, що IFAD — це спеціалізована агенція системи ООН і кредитно-фінансова організація, мандат якої передбачає подолання бідності і голоду у сільській місцевості та країнах, що розвиваються. До складу IFAD сьогодні входить 177 країн світу.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram