Український виробник розповів про переваги використання дискових борін

Роботу над майбутнім урожаєм потрібно починати з рівномірного розподілення рослинних решток полем та миттєвого закриття вологи після збирання попередника. Про це розповіли фахівці українського бренду сільгосптехніки HF Agro.

У компанії зазначили, що дискові борони — це не панацея від всіх проблем і ризиків. Однак правильний старт — це вже половина успіху. Зі свого боку HF Agro зробила все, щоб саме зараз в аграріїв була можливість придбати універсальну та комфортну техніку для таких потреб — дискові борони GEKON.

NB: Виробництво нового асортименту вже стартувало, і зараз аграрії можуть обрати собі моделі з шириною захвата 3, 4 та 5 метрів.

Використання дискової борони полегшує доступ кисню та вологи до рослини. Коренева система рослин швидше розвивається і засвоює макро- та мікроелементи з ґрунту. Рослина міцнішає і, як наслідок, потенціал врожаю зростає.

Філософію дискових борін GEKON виробник описує як “техніка для ефективного та економного використання”. У всіх шарнірних з’єднаннях устаткування використали необслуговувані та надійно ущільнені підшипникові вузли та підшипники ковзання. Ресорна стійка забезпечує рівномірність обробітку і зменшує тяговий опір знаряддя. Стопоріння машини в транспортному положенні відбувається автоматично.

NB: Завдяки гідравлічному циліндру сниці з інтегрованими в конструкцію дистанційними пластинами, регулювання положення сниці також відбувається швидко і без фізичних зусиль.

Як ще одну перевагу свого агрегату виробник називає ідеальне вирівнювання поверхні поля. Система копіювання рельєфу з центральним підвісом робочих секцій рівномірно розподіляє вагу машини по всій ширині захвату. Це дає можливість точно витримувати задану глибину обробки. Ґумові демпфери у системі створюють додатковий тиск на краї напіврам під час копіювання нерівностей поля і таким чином здійснюється ще й вирівнювання поверхні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram