Українські овочі, фрукти та горіхи представляють на міжнародній виставці у Парижі

Українські виробники переробленої плодоовочевої продукції та горіхів представляють свою продукцію на міжнародній виставці в Парижі SIAL Paris 2022. Колективний стенд вже вдруге організував International Trade Centre Ukraine (ІТС).

Виставка розпочалася 15 жовтня і триватиме до 19 жовтня 2022 р. Цьогоріч на 250 000 м2 представлено 7 000 експонентів з понад 200 країн світу. За попередніми оцінками, сумарно виставку відвідає близько 300 000 гостей — рітейлерів, імпортерів, байєрів і дегустаторів.

— Цього разу нам вдалося зібрати широку географію виробників із Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Херсонської та Хмельницької областей. Ми дуже горді представляти Україну та наші переробні компанії на SIAL Paris 2022, — розповіли в ІТС.

Українські бренди представляють на виставці лущені та нелущені горіхи, яблучні чіпси, сублімовані та заморожені овочі, фрукти і ягоди ( у тому числі органічні), пюре, соки, фруктові та ягідні цукерки, пасти, капсульовані олії та іншу продукцію.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram