Українські фермери отримали 31 тисячу рукавів для зберігання зерна

Редакція GrowHow.in.ua   2023-01-23
Завдяки донорській підтримці українські фермери отримали 31 тисячу рукавів для зберігання зерна. Сумарно вони дають змогу одночасно зберігати 6,2 млн тонн. Про це GrowHow повідомила пресслужба Мінагрополітики з посиланням на словам міністра Миколи Сольського.

Міністр зазначив, що руйнування від війни множать на нуль багато зусиль аграріїв. Однак всупереч усьому наші фермери планують поставити на світові ринки стільки мільйонів тонн зерна, скільки дозволятимуть їхні можливості.

— Крім уваги до логістики експорту, Мінагрополітики працює над збільшенням ліквідності ринку, якому не вистачає кредитних коштів. У нашому фокусі шляхи підтримки аграріїв. Для цього, зокрема, ми вже ініціювали спільно зі Світовим Банком та IFC програми кредитування українських фермерів, які дозволять забезпечити необхідні ресурси для посівних та збиральних кампаній 2023 року, — зазначив Микола Сольський.

Він закликав партнерів долучатися до зазначеної програми, щоб підтримати українських фермерів. Також, за словами міністра, аграріям потрібна допомога з насіннєвим матеріалом, саме тому критично важливим є проєкт з ФАО щодо забезпечення фермерів насінням.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram