Миколаївський порт прийняв з Африки чергову партію сировини для комплексних мінеральних добрив. Йдеться про фосфорну сировину з Єгипту для «Нітроамофоски-М» (NPK) української компанії «Тетра-Агро», повідомляє пресслужба виробника.

NB: Імпортну сировину з Єгипту доставило вантажне судно NAZ 1 (Panama). Вся сировина ще у Єгипті промаркована та розфасована у біг-беги для «Тетра-Агро». Розвантаження відбувалося цілодобово за допомогою портальних кранів на причалі. З порту добрива відвантажуються залізницею під митним контролем на Львівщину, де розташоване виробництво компанії «Тетра-Агро». 

Нещодавно ми прийняли в Миколаєві судно з єгипетськими фосфоритами. Це чергова спеціальна пряма поставка для нашого комплексного мінерального добрива “Нітроамофоска-М”, розповідає директор компанії Сергій Прокопенко. Для нас дуже важлива якість сировини, тому ми до цього питання підходимо ретельно. Свого часу ми спеціально шукали родовище фосфоритів, яке ідеально підходить для нас. Ці єгипетські фосфорити мають найкращі характеристики за вмістом засвоюваної форми та вмістом мікроелементів. Відповідно ця продукція ідеально підходить для нашого виробництва, для нашого споживача, та для ґрунтів господарств наших клієнтів.

Щобільше, ця сировина безпечна та екологічна, рекомендована міжнародними профільними організаціями, сертифікована відповідно до вимог українського законодавства.

Для NPK підприємство використовує, окрім єгипетської, сировину з Білорусі та України.

NB: Нагадаємо, завдяки довготривалим випробуванням та дослідженням, команда «Тетра-Агро» розробила універсальне азотно-фосфорно-калійне добриво «Нітроамофоска-М» (NPK 9:18:22, яке оптимальне для кислих ґрунтів). У 2020 році компанія розробила та випустила на ринок NPK 8:20:25 для різних типів ґрунтів. А з 2021 року у лінійці «Нітроамофоска-М» є такі комплексні мінеральні добрива як NPK 15:15:15, NPK 7:17:21, NPK 16:16:16.

Компанія плідно співпрацює з Львівським національним аграрним університетом. Якість та ефективність добрив «Тетра-Агро» перевірена науковцями в лабораторних умовах та багаторічними позитивними відгуками споживачів. Зокрема фахівці численними науковими дослідженнями підтвердили, що використання «Нітроамофоски-М» збільшує врожай на 30-70%.

Довідково:

Компанія «Тетра-Агро» провідний український виробник мінерального добрива. Серед клієнтів десятки українських агрокомпаній з різних регіонів країни, провідні агрономи яких підтверджують якість нашої продукції. Виробничі потужності розташовані у місті Червоноград Львівської області. Компанія постійно інвестує в науку, відтак дієвість та ефективність добрив «Тетра-Агро» підтверджена численними науковими дослідженнями. 

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram