У Міністерстві закордонних справ України повідомили, що відомство допомогло українській компанії Family Garden укласти контракт на постачання 5 тонн органічної лохини на ринок Малайзії. Ягода поступила на склад дистрибьютора, очікується її розповсюдження через провідні торгові мережі Малайзії.

Зазначають, що весь процес від заявки компанії на сайті МЗС до фізичної поставки першої партії ягід зайняв пів року. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що перші дві партії у понад тонну органічної лохини вже прибули до Малайзії. До вересня партії української лохини відправлятимуться у Малайзію щотижня.

Українська лохина полетіла в Малайзію, а з Малайзії в Україну полетіли гроші. Вони перетворюються на зарплати співробітників компанії і податки в бюджет України. Експорт робить Україну економічно сильнішою, а українців заможнішими, зазначив Дмитро Кулеба

Генеральний директор компанії Family Garden Іван Гречківський співпрацею з МЗС задоволений. Він розповів, що просто заповнив анкету на сайті РЕІ (Ради експортерів та інвесторів при МЗС) і компанію відразу зв’язали з посольством України в Малайзії. Також зазначив, що українські дипломати знайшли контрагентів, допомогли з організацією зустрічі, постійно цікавилися ходом перемовин, допомагали на всіх етапах.

Зазначимо, що ТОВ “Фемілі Гарден” вирощує органічну лохину на 155 га в с. Катюжанка, Вишгородського району Київської області. Майже вся ягода експортується до країн ЄС, Близького сходу та Азії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram