Між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) і Нідерландським агентством з питань кадастру, земельного реєстру та картографії (Kadaster) підписано спільний план дій. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Підписання відбулося у рамках відвідин Kadaster українською делегацією Держгеокадастру на чолі з головою Денисом Башликом.


— З огляду на те, що голландська система кадастру вважається однією з найкращих та найефективніших у світі, а їхній досвід у галузі геопросторових даних є провідним, встановлення двостороннього співробітництва — це реальний шанс для України приблизитися до європейських стандартів у сфері земельних відносин, а також прискорити інтеграцію України до європейської системи геопросторової інформації, — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що основною метою спільного плану дій є підвищення можливостей українських фахівців щодо роботи з геопросторовими даними, прискорення впровадження принципів INSPIRE та забезпечення ефективності інтеграції різних кадастрів і реєстрів.

— Під час зустрічі Голова ради правління Нідерландського агентства з питань кадастру, земельного реєстру та картографії (Kadaster) Френк Тієрольф відзначив прогрес України в інтеграції реєстрів, відкритті даних та поєднанні кадастрів, — повідомляють в уряді.

Нагадаємо, Держгеокадастр відкрив базу даних, де можна отримати відомості з документів землеустрою. Тестовою версією підрозділу можна скористатись, зайшовши у відповідний розділ сайту Держгеокадастру.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram