Україна почала презентувати структуру сек’юритизації для активів у агросекторі. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Заходи з презентації розпочалися 5 грудня і триватимуть до 10 грудня в Лондоні. Мінагрополітики на цих заходах представляє заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба.

Інвестиційне роуд-шоу відбувається в рамках проекту UACMD, який розробили Мінагрополітики, IFC та компанія ARIA Commodities. Серед учасників — українські фінансові установи та постачальники сільськогосподарських ресурсів, які є потенційними цедентами (кредиторами, які передають іншій особі своє право на вимагання оплати боргового зобов’язання) сек’юритизації.

— Україна вперше представляє у світі свої кейси за портфелями аграрних кредитів на такому рівні. Тривають зустрічі з британськими, нідерландськими, індійськими та іншими міжнародними інвестиційними компаніями. З української сторони — компанії-оригінатори, які шукають залучення коштів від інвесторів, а також сервіс-провайдерів, які нададуть супровід, обслуговування та моніторинг інвестицій, — розповів Міністр агрополітики Роман Лещенко.

Він переконаний, що сек’юритизація дасть додаткову можливість для росту української аграрної економіки та залучення масштабного фінансування з міжнародних ринків капіталу.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram