«Байєр» експортує перші партії насіння кукурудзи до ЄС

«Байєр» відправляє перші партії насіння кукурудзи українського виробництва до ЄС
Сьогодні, 8 грудня 2021 року, компанія «Байєр» відправляє перші партії насіння кукурудзи українського виробництва до Угорщини та Румунії. Це стало можливим після визнання Європейським Союзом системи сертифікації насіння в Україні. Цього сезону заплановано експортувати приблизно 35 тисяч посівних одиниць (800 тонн), – повідомляють у компанії.

Перші партії продукції успішно пройшли сертифікацію ІSTA (Міжнародна асоціація з контролю за якістю насіння) та ОЕСР (Насіннєві схеми Організації економічної співпраці та розвитку) 22 листопада 2021 року, підтвердивши високі якісні показники та готовність до відправки.

– Ми раді можливості експортувати насіння в ЄС. Проходження міжнародних сертифікацій підтверджує високу якість українського насіння. Наразі ми тестуємо процес експорту, тому відправляємо невеликі партії, але вже бачимо великий потенціал для збільшення експорту в Європу, нарощування наших потужностей в Україні та залучення нових інвестицій, – зазначив керівник із виробництва насіння в Україні Володимир Оніщенко.

Про насіннєвий завод  «Байєр»

Насіннєвий завод з доробки насіння кукурудзи розпочав роботу 2018 року в селі Почуйки (Житомирська обл.). Він є найбільшим підприємством такого типу в Україні та одним із найбільших у Європі. На заводі працюють орієнтовно 100 постійних і 250 сезонних працівників. Насіннєвий завод забезпечує виробництво, зберігання та дистрибуцію до 875 тис. посівних одиниць насіння кукурудзи DEKALB щорічно для майже 2,5 тисяч клієнтів компанії в Україні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram