На сьогодні погоджено 20 форм сертифікатів на експорт продукції з України до Великої Британії та 12 форм сертифікатів на імпорт до України з Великої Британії. Про це повідомли у Держпродспоживслужбі.

Потреба у таких сертифікатах виникла після виходу Великої Британії зі складу Європейського Союзу. Документи забезпечують необхідні умови для двосторонньої торгівлі.

Після виходу Великої Британії з Європейського Союзу ми зосередили зусилля на погодженні форм сертифікатів для здійснення двосторонньої торгівлі на взаємовигідних умовах. На сьогодні ми продовжуємо роботу у цьому напрямку, — розповіла очільниця Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Зазначимо, що 9 червня відбулося перше установче засідання Торговельного Комітету, відповідно до положень Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії. На засіданні обговорили можливості поглиблення двостороннього співробітництва, пріоритети ефективної взаємодії сторін, вирішення ветеринарних та інших питань.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram