Україна і ЄС підписали “транспортний безвіз”

Вчора, 29 червня, Україна та ЄС підписали Угоду про вантажні перевезення автомобільним транспортом, яка скасовує необхідність отримання українськими перевізниками відповідних дозволів для здійснення двосторонніх та транзитних перевезень в держави ЄС. Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури України.

Як зазначив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, домовитися про укладання цієї Угоди вдалося в максимально короткі терміни.

Розуміючи складну логістичну ситуацію в Україні, зумовлену блокадою морських портів та пошкодженням транспортної інфраструктури, європейські колеги синхронно рухалися нам назустріч та значно прискорили процес узгодження угоди, прокоментував Олександр Кубраков.

Угодою, серед іншого, передбачене спрощення визнання водійських документів. Відтепер Україна та Євросоюз звільняють власників посвідчень водіїв, виданих однією зі сторін, від вимоги мати міжнародне посвідчення водія.

Термін угоди складає 1 рік з можливістю пролонгації. Вона тимчасово набирає чинності уже з сьогоднішнього дня. На постійній основі Угода запрацює після завершення усіх ратифікаційних процедур.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram